26 / Лютий, 2021
   
Пандемія COVID-19 зосередила увагу на нагальній необхідності екологічного відновлення, висвітливши величезну проблему декарбонізації економіки та подолання екологічної кризи. Фінансування ЄС сприятиме цьому відновленню, тоді як нова ціль ЄС до 2030 р., яка має на меті поставити Європу на шлях до кліматичної нейтральності до 2050 р., означатиме реальні та швидкі зміни у способі нашого життя.
Онлайн захід CDP Europe Awards 2021 об’єднає людей, що приймають рішення у бізнесі та політиці щодо екологічного відновлення. Спікери обговорять, як Європа може, рухаючись вперед, може забезпечити розвиток фінансової системи, економіки та суспільства з нульовими викидами, чистою водою та без вирубки лісів.
Учасники - Ангела Меркель, канцлер Німеччини; Амбруаз Файоль, віце-президент Європейського інвестиційного банку; Мерід Макгінес, європейський комісар з питань фінансових послуг, фінансової стабільності та Союзу ринків капіталу; Енн Ідальго, мер Парижа; та Костас Бакоянніс, мер Афін, керівники провідних європейських компаній та інвестори-переможці премії Climetrics Fund Awards 2020.
На заході також буде представлено щорічний звіт CDP про стан європейського екологічного прогресу.
Вперше захід проводить Європейський інвестиційний банк, а продюсер та ефір - Euronews.
Участь у заході безкоштовна за попередньою реєстрацією.
Час проведення 2 березня 2021р, з 16.00-18.00
Для реєстрації необхідно перейти за посиланням https://cdpeuropeawards2021.cdp.net/
Детальна інформація про захід доступна за посиланням https://www.cdp.net/en/events/cdp-europe-awards

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)