20 / Травень, 2022
На національній платформі з розвитку цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта" вийшов освітній серіал "Школа онлайн-аукціонів: як купити або продати майно", розроблений фахівцями ДП «Прозорро.Продажі».
Повний курс про принципи роботи онлайн-аукціонів містить 48 серій і складається з 10 модулів. Перші два модулі вже доступні на порталі Дія, наступні модулі публікуватимуться щотижня.
Асоціація міст України запрошує органи місцевого самоврядування долучитися до навчання! ПЕРЕЙТИ ДО ОСВІТНЬОГО СЕРІАЛУ
Онлайн-курс допоможе швидко, ефективно та із залученням максимальної кількості покупців надавати майно в оренду, підготувати до приватизації, продавати або відчужувати земельні ділянки. Учасники дізнаються про принципи роботи системи «Прозорро.Продажі», про види аукціонів, що таке електронний майданчик та як його обрати, як правильно оголошувати аукціон, особливості приватизаційних та земельних торгів. Наприкінці курсу кожний учасник отримає сертифікат, що засвідчує успішне проходження навчання.

Нагадаємо, АМУ та ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ підписали меморандум про співпрацю у побудові в Україні прозорої та ефективної системи реалізації та оренди майна і земельних ділянок комунальної власності.
 
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)