19 / Квітень, 2021
Департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів збирає пропозиції щодо пріоритетних питань, які мають бути озвучені під час Тижня Відкритого Уряду.
Перелік пропозицій необхідно надати  до 25 квітня 2021 року шляхом:
 заповнення анкети за посиланням;
 скористатися QR-кодом
 
 
Нагадуємо, що в рамках Тижня Відкритого Уряду Асоціація міст України проведе Марафон відкритого врядування. 

Проєкт «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» спільно реалізують Асоціація міст України та Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи. Проект спрямований на покращення якості демократії на місцевому рівні в Україні шляхом посилення інституційних структур та підтримки органів місцевого самоврядування та їх національних асоціацій в діяльності, спрямованій на запровадження принципів етики в процес прийняття рішень, а також підтримка більш інклюзивного, прозорого, підзвітного та орієнтованого на громадян місцевого врядування. Він виконується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи як частина Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.

Партнерство «Відкритий уряд» (OGP) об'єднує уряд, громадянське суспільство та громадян для створення планів дій, які роблять уряди більш інклюзивними, чуйними та відповідальними. Ініціатива OGP була започаткована у 2011 році для забезпечення міжнародної платформи для внутрішніх реформаторів, які прагнуть зробити свої уряди більш відкритими, підзвітними та чуйними до громадян.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)