29 / Січень, 2021
Асоціація міст України пропонує ознайомитися з методичними рекомендаціями «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи ОМС», які розроблені Державною архівною службою України. Рекомендації підготовлені з метою започаткування архівної справи та створення архівних підрозділів (архівів) у сільських, селищних, міських радах сформованих територіальних громад і їхніх виконавчих органах, налагодження їх взаємодії з архівними відділами райдержадміністрацій (архівними відділами міських рад), державними архівами областей, сприяння проведенню якісної експертизи цінності та забезпеченню збереженості документів Національного архівного фонду, документів з кадрових питань (особового складу) місцевих рад і їхніх виконавчих органів розформованих територіальних громад, підвищення рівня компетентності регіональних архівістів.
Державна архівна служба України запланувала обговорення проблем організації архівної справи та діловодства в територіальних громадах і методичних рекомендацій, підготовлених із метою надання допомоги у їх вирішенні, яке відбудеться 5 лютого 2021 року.
У зв’язку з цим просимо до кінця дня 4 лютого 2021 року надіслати свої запитання та зауваження по тематиці обговорення на електронну адресу o.loginov@auc.org.ua
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)