18 / Червень, 2020
18 червня аналітик Асоціації міст України Тетяна Медвецька, спільно з аграрними асоціаціями взяла участь в онлайн-зустрічі з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і керівництвом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.
Зустріч розпочав новопризначений голова Держгеокадастру Роман Лещенко, який наголосив, що за необхідності буде особисто розглядати вирішення проблемних питань. Зокрема, на зустрічі обговорювалося те, що за останній період члени АМУ направили до Держгеокадастру 4 звернення, де були зазначені більше 10 проблемних запитань у земельній сфері. Всі вони були розглянуті в межах компетенції та направлені до органів місцевого самоврядування для інформування через електронні кабінети. За результатами спільної роботи з Асоціацією міст України, Держгеокадастр ініціював проведення перевірок у сфері державного контролю за використанням та охоронною земель щодо самовільних захоплень по Білилівській сільській раді Ружинського району Житомирської області.
Також можна ознайомитися з найактуальнішими відповідями щодо звернень через електронні кабінети для врахування у роботі з роз’ясненнями чинного земельного законодавства від територіальних органів Держгеокадастру (завантажити).  

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)