07 / Травень, 2021
7 травня Міністерство соціальної політики України під головуванням заступника Міністра Музиченка Віталія провело селекторну нараду з регіонами України щодо практичного застосування змін у Положенні про порядок призначення житлових субсидій.
Від Асоціації міст України у селекторі взяв участь експерт АМУ  Миколюк Назар.
Віталій Музиченко під час заходу розповів про особливості призначення житлових субсидій у 2021 році, зокрема, про ліквідацію комісій та обов’язкового звернення громадян для отримання субсидій. Заступник Міністра зазначив, що нові форми заяв та декларації для призначення житлових субсидій міністерство затвердить до кінця наступного тижня. Також, В.Музиченко подякував АМУ за роботу з органами місцевого самоврядування та оперативну організацію обміну досвідом між громадами. Так, під час засідання фахової мережі АМУ з питань соціального захисту та соціального забезпечення, яка відбулася 27 квітня, органи місцевого самоврядування обговорювали досвід в організації прийому документів від громадян для призначення державної соціальної підтримки з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіоні (детальніше).
 
Асоціація міст України звертається до громадян: житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у травні-вересні 2021р., призначається з травня 2021 року! Рекомендуємо не створювати черги в органах соцзахисту та берегти своє здоров’я!
 
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)