АМУ взяла участь у дискусії стейкхолдерів «Комунікація реформ: дослідження, тренди, спільні зусилля»

27 / Квітень, 2017
27 квітня відбулася дискусія стейкхолдерів на тему «Комунікація реформ: дослідження, тренди, спільні зусилля». Серед спікерів – керівники комунікаційної складової міжнародних та національних проектів, члени громадських організацій, пресс-служба Уряду та експерти у сфері комунікацій і реформ. У заході взяв участь представник Асоціації міст України.
Під час дискусії був представлений Проект USAID «Програма комунікації реформ в Україні», який впроваджується  ECORYS POLSKA та громадською організацією «Інтерньюз – Україна». 
«Більшість реформ, які сьогодні здійснюються в Україні є непопулярними. Однак вони є такими не тому, що за ними стоїть прийняття непростих рішень, які, на думку людей, можуть мати негативний вплив  на їх життя, а тому, що люди не знають причину ухвалення саме таких рішень. Отже, головною необхідністю для налагодження діалогу тих, хто впроваджує реформи і громадськості є необхідність комунікувати»,  – зазначив директор Офісу з питань демократії та врядування USAID Томас Уайт.
Проект, презентований під час заходу, націлений на те, щоб люди правильно трактували реформи, які здійснюються зараз або будуть здійснюватись у майбутньому.  «Головною метою цього проекту є збільшення суспільної підтримки реформ в Україні. Його реалізація допоможе громадянам краще зрозуміти реформи, які впроваджуються», – пояснила експерт з дослідження Ecorys Poland Агнєшка Макулєц.
       
Найважливішими завданнями під час втілення проекту, як відзначили організатори, є оцінка комунікаційного ландшафту, визначення стратегічних комунікаційних можливостей та проведення комунікаційної кампанії з реформ.
Після презентації проекту учасники провели дискусію, під час якої обговорили успіхи українських реформ, перспективи їх подальшого впровадження та дійшли до висновку –  у процес реформування має бути включена не тільки влада, а й громадянське суспільство. Тоді реформи матимуть підтримку та позитивний результат, а для досягнення цієї мети необхідно правильно побудувати комунікацію між суспільством та владою.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)