30 / Березень, 2018
Законопроект «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення гарантій реалізації учасниками бойових дій та осіб, прирівняних до них, в тому числі учасниками антитерористичної операції, Революції Гідності та їх сім'ями пільг на одержання земельних ділянок, а також припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності», №7511 від 19.01.2018 р., знаходиться на розгляді у парламентському Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин.
Аналітичний центр Асоціація міст України, розглянувши законопроект №7511, зазначає, що зміни запропоновані законопроектом не узгоджуються між собою. Зокрема, запропоновані зміни до частини 1 статті 111 Земельного кодексу України визначають, що органи місцевого самоврядування можуть своїм актом встановлювати обтяження прав на земельну ділянку. В той же час, у змінах до статті 2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в переліку органів, які встановлюють обтяження прав на земельну ділянку, органи місцевого самоврядування не внесені.
АМУ просить Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин врахувати ці зауваження при розгляді законопроекту № 7511.
Відповідний лист АМУ надіслано до парламентського Комітету.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)