17 / Травень, 2021
14 травня відбувся фінальний етап національного конкурсу «Молодіжна столиця України». Містом-переможцем на 2022 рік було обрано Острог.
Переможця визначила конкурсна комісія, яка складалася з представників органів державної влади, громадських організацій, асоціацій місцевого самоврядування. До її складу від Асоціації міст України входив експерт АМУ Назар Миколюк.
Цього року велика кількість українських міст змагалися за статус «Молодіжна столиця України 2020». У фінал вийшли: Вінниця, Івано-Франківськ, Острог, Луцьк, Чернівці, Маріуполь, Одеса, Умань, Хмельницький та Миколаїв.
Конкурс продемонстрував чимало цікавих кейсів активної роботи молоді в регіонах, проектів молодіжних організацій, прикладів спільної діяльності молоді і місцевої влади.
Конкурс «Молодіжна столиця України», в першу чергу, стосується розвитку українських громад та молоді, яка проживає в цих громадах і яка сьогодні реально впливає на зміни в соціальному, політичному, громадському та економічному вимірі.
Фінальний етап конкурсу можна переглянути на офіційному сайті конкурсу: youthcapital.org.ua та на Фейсбук-сторінці конкурсу.

Національний конкурс "Молодіжна столиця України" проводиться з 2017 року, його ініціаторами є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Асоціація міст України є офіційним партнером в організації та проведенні Конкурсу.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)