16 / Квітень, 2021
15 квітня Канівська територіальна громада отримала Статус «Громада – Кандидат» ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». У 2019 році ЮНІСЕФ дав можливість кільком громадам самостійно працювати над розвитком для дітей та молоді за методологією ініціативи, отримуючи зовсім мінімальну підтримку від експертів ЮНІСЕФ. Тоді 10 громад захотіли приєднатися. Серед них була і Канівська. А тепер вона першою із цих самостійних територіальних громад стала кандидатом на статус дружньої до дітей та молоді.
 
Асоціація міст України вітає Канівську міську територіальну громаду з присвоєнням статусу кандидата на отримання статусу громади, дружньої до дітей та молоді та бажає активного розвитку у цьому напрямку!
 
Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» – це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес у досягненні консенсусу в ключових напрямах розвитку добробуту всіх дітей та молоді. Ініціатива впроваджується у всьому світі з 1996 року. На даний час ініціативу підтримали понад 3 000 муніципалітетів у 38 країнах на п’яти континентах. В Україні ініціатива активно впроваджується з 2008 року. Більше 170 муніципалітетів висловили бажання приєднатись до ініціативи. В ініціативі на сьогодні активну участь беруть 36 територіальних громад.
 
Нагадаємо, АМУ активно долучається до реалізації глобальних ініціатив щодо поліпшення умов та якості життя для дітей і молоді в громадах. Так, 24 вересня 2018 року Голова АМУ Віталій Кличко та Голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джама Гулейд підписали Меморандум про наміри та взаємодію між АМУ та ЮНІСЕФ щодо співробітництва у сфері захисту прав дітей, надання соціальних послуг та впровадження децентралізаційної реформи. Окрім того, АМУ бере активну участь у міжнародних конференціях, щорічних зборах щодо ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в якості партнера та посердника для громад, що зацікавлені у набутті цього статусу та розвитку відповідних проєктів.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)