22 / Грудень, 2021
У січні 2022 року Асоціація міст України та Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» продовжать цикл спільних заходів з обговорення законодавчих новацій у сфері державної регіональної політики та місцевого економічного розвитку, тенденцій і наслідків відповідних законодавчих ініціатив.
Зокрема, учасники обговорять потенційний вплив на територіальні громади проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про засади державної регіональної політики» (№ 5323), який підготовлений Верховною Радою України до другого читання, а також механізми та інструменти стратегічного планування регіонального і місцевого розвитку. Обговорення відбуватимуться у Львівській, Волинській та Полтавській областях.
В обговореннях візьмуть участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, представники органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, експерти АМУ та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
 
Для участі у заходах необхідно зареєструватися. Пропонуємо графік обговорень та посилань для реєстрації:
17.01.2022 – м. Полтава. Реєстрація за посиланням.
20.01.2022 – м. Луцьк. Реєстрація за посиланням.
21.01.2022 – м. Львів. Реєстрація за посиланням.
 
Звертаємо увагу, що дати проведення заходів та посилання для реєстрації змінилась, тому всі бажаючі взяти участь мають зареєструватися, навіть якщо ви вже реєструвались на попередні дати.
ВАЖЛИВО! Для фізичної участі у тренінгу всі учасники заходу повинні надати COVID-сертифікат про вакцинацію, або негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години). У разі виявлення позитивного результату, учасник буде недопущений до участі.

Нагадаємо, що протягом грудня відбулося обговорення новацій податкового та бюджетного законодавства у 2021-2022 роках у Львівській, Волинській та Полтавській областях. Загалом планується провести 9 заходів, які проходитимуть у змішаному форматі (офлайн та онлайн).

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)