02 / Вересень, 2019
Державна служба України з питань праці за участі Асоціації міст України 28 серпня провела робочу нараду щодо обговорення нового Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. У робочій нараді взяли участь керівники територіальних управлінь Держпраці. Директор Центрального офісу впровадження децентралізаційної реформи Асоціації міст України Володимир Мягкоход акцентував увагу на важливості взаємодії органів місцевого самоврядування та Державної служби праці. Також він відзначив, що відновлення можливості слідкувати за додержанням законодавства про працю - це дуже важливе рішення для громад, оскільки саме муніципалітети є найбільш зацікавленими та ефективними у протидії тіньовій зайнятості.
 
Нагадаємо, 21 серпня Уряд постановою №823 затвердив Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, ухваливши Постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю». АМУ під час засідання Уряду представляв Директор Центрального офісу впровадження децентралізаційної реформи Асоціації міст України В.Мягкоход. 
Запрошуємо громади ознайомитися із розробленими АМУ методичними рекомендаціями ЗДІЙСНЕННЯ ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ (ЗАВАНТАЖИТИ).
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)