26 / Березень, 2020
 
 
В умовах протидії поширенню епідемій та пандемій, подолання негативних наслідків, спричинених спалахами інфекційних хвороб, що створюють загрозу життю і здоров'ю значних верств населення, саме місцеве самоврядування першим стикається з усім комплексом проблем.
Зокрема, як показує практика, колегіальні органи місцевого самоврядування не завжди можуть збиратися фізично та ухвалювати термінові та важливі рішення саме через обставини непереборної сили, як-то запровадження обмежувальних заходів Урядом. Проте, безперервність здійснення місцевого самоврядування в умовах здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню епідемій та пандемій є вкрай важливим для всіх громадян.
Саме з метою законодавчого врегулювання порядку проведення засідань колегіальних органів АМУ розробила та надіслала на адресу парламентського Комітету з питань  організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проєкт Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". 
АМУ сподівається, що така законодавча ініціатива знайде підтримку народних депутатів України і законопроєкт буде у найближчий час зареєстрований у Верховній Раді України.
Порівняльна таблиця до законопрєкту
Лист АМУ
 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)