АМУ розпочинає програму ЛЕКТОРІЙ АКАДЕМІЇ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ. Запрошуємо на он-лайн курс «Малий Бізнес в ОТГ. Місія можлива!»

22 / Листопад, 2019
Асоціація міст України оголошує про запуск навчальної програми «ЛЕКТОРІЙ АКАДЕМІЇ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ» (ЛАД), в рамках якого готуватимуться он-лайн курси для органів місцевого самоврядування та розміщуватимуться на освітній платформі Moodle https://olimp.oa.edu.ua/ . Навчання безкоштовне.
«ЛЕКТОРІЙ АКАДЕМІЇ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ» ініційовано Асоціацією міст України в рамках Проєкту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) що реалізується у партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) та у співпраці з Національним університетом «Острозька академія».
21 листопада стартував курс «Малий Бізнес в ОТГ. Місія можлива!».
Він вчить, як створити свій бізнес в громаді, з чого почати, де знайти натхнення, як оформити ФОП та який зв’язок існує між розвитком громади та розвитком бізнесу. Детально розповідається про всі етапи від ідеї до втілення у життя, наведені приклади успішних практик інших громад. Слухачі матимуть змогу ознайомитись із основами власної справи в рамках чинного законодавства та роботи ринкових механізмів.
Спікери курсу:  
Лілія Атнажева, експертка в сфері розвитку громад
Дмитро Василенко,  юридичний експерт, м.Хмельницький
Ян Островський, підприємець, засновник компанії «Стодола «Щира їжа», Миколаївська обл.
Матеріали курсу будуть корисним головам, заступникам та начальникам відділів об’єднаних територіальних громад, що працюють над залученням інвестицій, розвитком економіки, студентам, вчителям шкіл та ініціативним мешканцям громади. Навчання буде цікавим для груп підтримки реформ в громадах.
Он-лайн курс «Малий Бізнес в ОТГ. Місія можлива!» доступний за посиланням.  Ознайомтеся з Інструкцією.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)