04 / Березень, 2020
18 березня 2020 р. у м. Київ відбудеться ІІІ Форум Асоціації міст України із сталого розвитку територіальних громад. До участі запрошені народні депутати України, представники Міністерства розвитку громад та територій України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Будівельної палати України та органи місцевого самоврядування. Передбачається, що участь у Форумі візьмуть близько 150 представників органів місцевого самоврядування.
Захід проводиться в рамках Міжнародної будівельної виставки InterBuildExpo 2020, яка організовується за сприяння Міністерства розвитку громад та територій України. Організатором виставки виступає ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». АМУ виступає партнером заходу. InterBuildExpo  -  це  наймасштабніша  будівельна виставка України, яка збирає  на  виставковій площі більше 1000 провідних компаній-виробників та постачальників будівельних матеріалів і послуг. Виставку щорічно відвідують більше 30 тисяч професійних відвідувачів.
На Форумі планується обговорення актуальних питань, які стосуються планування розвитку територіальних громад зокрема з питань: пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів, повноважень органів місцевого самоврядування у сфері державного архітектурно-будівельного контролю, містобудівної діяльності органів місцевого самоврядування, енергоефективності та енергозбереження.
Під час Форуму відбудеться виїзне засідання Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, на якому буде обговорено законодавчі ініціативи у галузі будівництва та енергоефективності будівель.
Завдяки участі у ІІІ Форумі Асоціації міст України із сталого розвитку територіальних громад представники органів місцевого самоврядування матимуть можливість:
  1. Ініціювати перед членами Комітету продовження дії інституту пайової участі або запровадження достатніх компенсаторів втрат місцевих бюджетів при його ліквідації з 2021 року.
  2. Обговорити перспективи децентралізації у сфері державного архітектурно-будівельного контролю.
  3. Визначити шляхи вирішення проблем містобудівної діяльності органів місцевого самоврядування.
  4. Обговорити шляхи вдосконалення реалізації на практиці положень Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» та Закону України «Про Фонд енергоефективності».
  5. Можливість відвідати найавторитетнішу будівельну виставку України, яка об‘єднує 1000 будівельних брендів зі всіх сегментів будівельної галузі.
  6. Налагодити контакти з представниками будівельного бізнесу.
Місце проведення – м.Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект, 15).
Початок реєстрації – 18 березня 2020 р. о 10.00 год.
Для реєстрації просимо надіслати на електронну пошту d.serebryanska@auc.org.ua до 12 березня 2020 р. наступну інформацію: організація, ПІБ учасника, посада, номер мобільного телефону, електронна пошта.
Відповідальна особа – Серебрянська Діна,  експерт з місцевого економічного розвитку Асоціації міст України (моб. тел. +380961029677).

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)