АМУ провела засідання для помічників депутатів – членів МДО «За розвиток місцевого самоврядування»

16 / Вересень, 2016

16 вересня Асоціація міст України у рамках проекту ПУЛЬС провела засідання для помічників депутатів – членів МДО «За розвиток місцевого самоврядування». Участь у заході взяли близько 20 помічників парламентаріїв.

Спікери заходу - перший заступник Виконавчого директора АМУ О.Слобожан, галузеві експерти Асоціації з бюджетних питань І.Онищук та з питань кадрового та організаційного забезпечення органів місцевого самоврядування В.Пархоменко, Директор департаменту місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону С.Шаршов та Заступник начальника Управління планування місцевих бюджетів Мінфіну О.Гоголь.

Відкриваючи захід, перший заступник Виконавчого директора АМУ О.Слобожан наголосив, що в умовах децентралізації, вкрай важливим є фахове розуміння тих, хто формує законодавче поле для реформ, окремих її аспектів та очікуваних результатів.

Помічники народних депутатів та експерти АМУ у ході заходу обговорили:

- стратегічні напрями законодавчого забезпечення децентралізаційної реформи;

- етапи та інструменти продовження бюджетної децентралізації та очікувані результати від її проведення;

-  особливості формування бюджетів ОТГ.

Представник Мінрегіону С.Шаршов презентував План заходів Уряду з реалізації реформи місцевого самоврядування.

Експерти Асоціації представили учасникам інфографіку - результати соціологічного дослідження щодо підтримки децентралізації та галузевих реформ, яке нещодавно провела АМУ.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)