АМУ презентує збірку «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Досвід територіальних громад»

08 / Лютий, 2021
Асоціація міст України представляє збірку кращих практик територіальних громад у питаннях гендерної рівності. Видання «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Досвід територіальних громад» підготовлене в рамках проєкту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», який реалізує Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи.
У публікації зібрано успішні приклади написання гендерних паспортів, впровадження Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у життя місцевих громад, роботи з молоддю, сприяння жіночому підприємництву, втілення комплексних програм із запобігання  домашньому насильству та інших ініціатив, реалізованих органами місцевого самоврядування у співпраці з громадськими організаціями тощо.
Для завантаження натисніть на картинку
 
Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан:
Для Асоціації міст України питання рівних можливостей та розширення участі жінок у місцевому самоврядуванні та місцевому розвитку  є пріоритетним. Адже зрозуміло, що рівно­правне представництво забезпечує прийняття обґрунтованих рішень, справедливий розподіл ресурсів і можливостей, підвищення якості життя всієї громади.

Нагадаємо, щороку АМУ проводить Конкурс короткострокових гендерних ініціатив що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку. У 2020 році АМУ провела дослідження «Гендерна політика на місцевому рівні». Наприкінці 2020 року шість громад розробили гендерні паспорти за підтримки АМУ.

 
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)