АМУ презентує видання "МАРШРУТИ УСПІХІВ" кращі практики місцевого самоврядування

02 / Травень, 2019
Вже два роки Асоціація міст України в рамках Проекту USAID ПУЛЬС реалізує загальнонаціональну Програму «Маршрути успіхів» – цикл навчальних поїздок для муніципальних службовців з метою вивчення кращих практик та досвіду впровадження новацій в усіх сферах діяльності місцевого самоврядування – від ЖКГ до фінансів.
Ця збірка містить кращі практики органів місцевого самоврядування восьми українських міст, у яких відбулися навчальні візити у 2018 році – Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Буча (Київська область), Кам’янець-Подільський (Хмельницька область), Київ та Одеса. Кожне з них представило свій унікальний досвід реалізації проектів та ініціатив. У 2019 році Програма «Маршрути успіхів» продовжується.
Успішні напрацювання громад стали результатом зростання місцевих бюджетів внаслідок децентралізації. Сьогодні перспективність цієї реформи вже не викликає сумнівів, адже місцеве самоврядування отримало нові можливості для розвитку громад та підвищення якості життя громадян. І тепер для місцевих посадовців вкрай важливо навчитися ефективно управляти ресурсами, визначати пріоритети та планувати розвиток. Переконаний, успіхи та кращі практики громад підтверджують, що рух у напрямку децентралізації є правильним, його треба продовжувати і у жодному разі не можна допустити «відкату» реформ, - Олександр Слобожан, Виконавчий директор АМУ
 
 (щоб завантажити натисність на картинку)
 
Збірка підготовлена та видана Асоціацією міст України в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується за підтримки USAID.
Це та інші видання АМУ доступні у розділі Бібліотека на нашому сайті.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)