«АМУ практично взяла на себе проведення децентралізаційної реформи», – Володимир Удовиченко, міський голова м. Славутича у 1990-2015 рр., депутат Київської обласної ради

21 / Червень, 2017
У червні 2017 року виповнюється 25 років Асоціації міст України. Ми звернулися до  сільських, селищних та міських голів з проханням висловити свою думку щодо ролі АМУ у розвитку місцевого самоврядування в нашій країні, становленні спроможних громад.
На наші запитання відповідає Володимир Удовиченко, міський голова м. Славутича у 1990-2015 рр., депутат Київської обласної ради:   
Як, на Вашу думку, змінилася АМУ за чверть століття?
– Це були роки становлення і прориву жорсткої, а інколи жорстокої, адміністративно-командної системи  відносин, роки творчого пошуку і постійної готовності до змін, до досконалості.
Назвіть три головні риси АМУ.
– Доступність, креативність, професіоналізм.
Які переваги має орган місцевого самоврядування, який входить до АМУ?
– Має можливість спілкування, об'єднання зусиль, обміну ідеями і кращими практиками, в тому числі і міжнародними.
Чи виправдовує сьогодні АМУ покладені на неї завдання?
– Навіть більше , чим виправдовує. Окрім всього, АМУ практично взяла на себе проведення децентралізаційної реформи, створення спроможного місцевого самоврядування України.
Чого б ви побажали Асоціації на майбутнє?
– Просто завжди відповідати своєму призначенню, сприяти інноваційному розвитку місцевого самоврядування на засадах Європейської Хартії і Доброго врядування. Максимально можливо розширювати свою діяльність.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)