24 / Вересень, 2021
В рамках співробітництва з Національною комісією України у справах ЮНЕСКО Асоціація міст України долучилася до роботи над Всеукраїнським конкурсом серед асоційованих шкіл ЮНЕСКО, кафедр і клубів ЮНЕСКО, національних загальноосвітніх закладів, молодіжних організацій, що започатковується у рамках святкування 75-річчя діяльності ЮНЕСКО.
На робочій зустрічі, що відбулася 23 вересня у МЗС України, представника АМУ - експерта з питань освіти Тетяну Куценко було обрано до складу Організаційного комітету Конкурсу.
До Оргкомітету також увійшли представники Міносвіти, Мінмолодьспорту, МЗС, Малої академії наук, Кафедри ЮНЕСКО "Наукова освіта" на базі Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Українського гуманітарного ліцею КНУ ім.Тараса Шевченка.

Нагадаємо, 13 вересня 2021 року Асоціація міст України та Національна комісія України у справах ЮНЕСКО підписали Меморандум про співпрацю з метою встановлення партнерських взаємовідносин та консолідації зусиль щодо якомога ширшого залучення територіальних громад України до участі у заходах, проектах та програмах ЮНЕСКО. 
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)