16 / Березень, 2017
14-15 березня у Львові відбулася робоча зустріч Комітету АМУ з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Захід організовано в рамках реалізації спільного проекту Асоціації міст України та Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Головувала на засіданні Голова Комітету Людмила Дромашко Первомайський міський голова Миколаївської області.
![](/sites/default/files/gender_lviv.jpg)
Відкрив роботу заходу заступник виконавчого директора АМУ Валерій Баранов, зазначивши що одним із важливих напрямків демократичного розвитку України є становлення в українському суспільстві ґендерної рівності, що передбачає рівноправну участь чоловіків та жінок у всіх сферах життя суспільства, в тому числі в політиці та державному управлінні.
![](/sites/default/files/gender_lviv_zal.jpg)
У перший день зустрічі учасники засідання ознайомились із досвідом Канади. Депутатка муніципалітету міста Йорктон Ренді Гудленд виступила з презентацією на тему «Комфортні для жінок міста: зручність, безпека, інклюзивність». Також учасники обговорили українські досягнення та виклики щодо підвищення комфортності міст для жінок. В рамках заходу члени Комітету відвідали коворкінг-простір для молодих мам, який заснувала у Львові Христина Шабат. Вона презентувала учасникам програму з включення та соціалізації мам, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною.
На завершення відбулась панельна дискусія за участі громадської організації «Батьки в дії», депутаток Львівської міської ради та членів Комітету.