06 / Березень, 2017
Наприкінці лютого підписано Меморандум про координацію дій усіх учасників процесу реформування та розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області.
![](/sites/default/files/16939225_1827534917498278_8299818371234718904_n.jpg)
![](/sites/default/files/17103651_1827531977498572_6377818480815404821_n.jpg)
Підписанти:
- Вінницьке РВ АМУ, Вінницький відокремлений підрозділ "Центр розвитку місцевого самоврядування",
- Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування,
- Центр підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ і організацій Вінницької області,
- Асоціація регіонального розвитку Вінницької області
Відзначаючи необхідність поєднання зусиль для проведення реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади у Вінницькій області, підготовки високоефективних менеджерів – професіоналів для успішного функціонування місцевого самоврядування, формування спроможного місцевого самоврядування, дбаючи про досягнення міжнародних стандартів у процесі надання послуг територіальним громадам Вінницької області, ці організації уклали Меморандум, предметом якого є регулювання взаємовідносин між Сторонами в частині координації дій направлених на:
- проведення реформ місцевого самоврядування, децентралізацію, об’єднання територіальних громад на теренах Вінницької області;
- допомога головам, старостам та іншим посадовим особам місцевого самоврядування в розбудові спроможних, сучасних ОТГ, організації їх діяльності;
- навчання, консультації посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад в процесі створення нових ОТГ у Вінницькій області, забезпечення діяльності рад в умовах реформування, нових економічних і соціальних викликів.
Від Вінницького регіонального відділення АМУ Меморандум підписав виконавчий директор В.Філатов.