12 / Вересень, 2019
12 вересня в Міністерстві соціальної політики України проходило обговорення проєкту Державного стандарту соціальної послуги перекладу жестовою мовою. Учасники обговорення: працівники Мінсоцполітики, Асоціація міст України, Українське товариство глухих, представники громадської ради Міністерства.
Під час обговорення учасники закцентували увагу на основних заходах, що становлять зміст соціальної послуги з перекладу жестовою мовою. На думку Асоціації міст України, потрібно знайти оптимальний рівень задоволення потреб громадян щодо цієї послуги з урахуванням кадрової та фінансової спроможності громад.
Нагадаємо, що переклад жестовою мовою – це базова соціальна послуга, яка надається на рівні територіальної громади відповідно до Закону України «Про соціальні послуги».
![](/sites/default/files/sectors/u-140/69900877_375254616477139_5773995449664929792_n.jpg)
![](/sites/default/files/sectors/u-140/70318264_10211599294696918_2017364302347894784_n.jpg)
Галузь: