Конкурс «Малі міста – великі враження»: як подати заявку на участь?

16 / Квітень, 2019
Міністерство культури України відповідно до Положення про конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження», затвердженого наказом Міністерства культури України від 11 лютого 2019 року № 97, розпочинає конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» у 2019 році.
Для участі у проекті ініціатори до 17:59 15 травня 2019 року мають подати до Мінкультури заявки на електронну адресу Організаційної групи (culture2019@ukr.net) за формою, встановленою Мінкультури (завантажити), а також такі документи:
  • копію гарантійного листа потенційного партнера проекту (не подається у разі, якщо ініціатор проекту самостійно співфінансує проект);
  • копію установчого документа ініціатора (не подається фізичними особами – підприємцями);
  • згоду на обробку персональних даних.
Заявки потрібно надсилати на електронну адресу організаційної групи Конкурсу одним листом у сканованому вигляді, кожен документ окремим файлом (формат PDF).
Телефони для консультацій: (044) 234-55-30 (Ірина Биковець); (044) 234-09-07 (Оксана Бабінець).
 
Проекти можуть бути подані органами місцевого самоврядування, юридичними особами всіх форм власності, творчими спілками, фізичними особами – підприємцями (далі – ініціатори), культурно-мистецькі проекти, що мають на меті розвиток культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об’єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб, які відповідають таким критеріям:
1) строк реалізації проекту – початок не раніше 15 липня та завершення не пізніше 20 листопада 2019 року;
2) реалізація проекту на засадах співфінансування з державного бюджету на рівні не більше ніж 70 відсотків загальної кошторисної вартості проекту, з місцевих бюджетів та/або з інших джерел, не заборонених законодавством, – на рівні не менше ніж 30 відсотків;
3) очікувана сума коштів з державного бюджету становить:
  • для «малих» проектів – від 100 000 до 250 000 гривень;
  • для «середніх» проектів – від 250 001 до 1 000  000 гривень;
  • для «великих» проектів – від 1 000 001 до 5 000 000 гривень.
Нагадаємо, минулого року пілот конкурсу «Малі міста – великі враження» було реалізовано Асоціацією міст України та Українським центром культурних досліджень за фінансової підтримки Міністерства культури України. Ідея проекту належить ГО «Інститут культурної політики». Конкурс підтримав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. У рамках проекту, шляхом проведення відкритого конкурсу, експертною радою Міністерства культури України відібрано 8 зі 158 проектів для впровадження пілотних культурних стартапів, що пов’язані із культурною спадщиною. До експертної ради конкурсу увійшов Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр СлобожанУ січні 2019 року побачило світ видання за підсумками проекту (перейти).
10 квітня 2019 року на засіданні Кабінету Міністрів презентовано проект «Малі міста – великі враження», який у 2019 році буде профінансовано на 50 млн грн.  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)