20 / Грудень, 2018
20 грудня у Волинському РВ АМУ пройшов практикум із застосування законодавства на тему «Законодавчо-нормативне забезпечення роботи старост». Захід організовано в рамках Проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: міські, селищні та сільські голови, голови ОТГ, секретарі рад. Захід відкрив виконавчий директор Волинського РВ АМУ Богдан Самойленко, який розповів про роботу Асоціації міст України та Проекту «ПУЛЬС» у сфері децентралізації, та її результати.
Модератор заходу – консультант з правових питань Волинського РВ АМУ Валентин Малиновський. Він висвітлив перед учасниками питання статусу, прав, обов’язків старост, а також планування їх роботи відповідно до профільного законодавства.
Учасники практикуму обговорили місце і роль старост у системі місцевого самоврядування, основні напрямки їх діяльності та необхідність залучення громади старостинських округів до планування розвитку ОТГ й ухвалення рішень.
![](/sites/default/files/48388351_2244981662492473_3337771741744201728_n.jpg)
![](/sites/default/files/48390830_2244981995825773_1100229312516194304_n.jpg)