12 / Грудень, 2018
12 грудня у Вінницькому РВ АМУ пройшов практикум із застосування законодавства на тему «Нормативно-правове регулювання збереження і популяризації культурної спадщини як засіб розвитку громад». Захід організовано в рамках Проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасниками практикуму стали міські, сільські, селищні голови, профільні заступники, економісти та профільні фахівці. Модератор заходу – регіональний представник Українського центру культурних досліджень у м.Вінниця, радник міністра культури України з питань децентралізації Павло Третьяков. Також у практикумі взяла участь директор Українського центру культурних досліджень Ірина Френкель. Вона розповіла про основні тенденції реформи галузі культури України в умовах децентралізації.
Під час практикуму учасники розглянули приклади використання об'єктів культурної спадщини у Вінницькій області як важелів креативного та туристичного розвитку громад.
![](/sites/default/files/48031331_2238925009764805_6429826991440003072_n.jpg)
![](/sites/default/files/48369479_2238924976431475_6105797762228420608_n.jpg)