14 / Вересень, 2018
12 вересня Києві відбулась зустріч з напрацювання дорожньої карти впровадження молодіжної політики в ОТГ. Зустріч організована в рамках програми DOBRE за підтримки USAID. У заході взяв участь, заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема. Асоціацію міст України на заході представляв аналітик АМУ Миколюк Назар.
Мета заходу – допомогти об’єднаним територіальним громадам у формуванні місцевої молодіжної політики та взаємодії з молоддю.
У напрацюванні дорожньої карти також брали участь представники об’єднаних територіальних громад України, а саме Слобожанської ОТГ, Байківецької ОТГ, Зеленодольської ОТГ, Галицинівської ОТГ, Теребовлянської ОТГ, Балтської ОТГ та Зимнівської ОТГ.
![](/sites/default/files/sectors/u-140/dsc_0581.jpg)
![](/sites/default/files/sectors/u-140/41713029_345012086071734_5313658058855940096_n.jpg)
![](/sites/default/files/sectors/u-140/zagalne.jpg)
Галузь: