Зростання бюджету Бахмута позитивно впливає на благоустрій та соціальну інфраструктуру території

Надходження до бюджету міста Бахмут за 2016 рік дорівнюють 676 млн. грн. або 107% до затвердженого плану. З цієї суми 419 млн. грн. – це кошти з інших рівнів бюджету. Власні надходження склали 257 млн. грн., що на 95 млн. більше, ніж у 2015 році. Таке зростання було забезпечене, перш за все, за рахунок зміни розміру відрахувань до міського бюджету податку з доходів фізичних осіб з 15 до 18%. Крім того, залучено 538,8 млн. грн. капітальних інвестицій.

Завдяки збільшенню надходжень громада має ресурс для подальшого вдосконалення та благоустрою міста. У кінці грудня 2016 року був підготовлений та розпочав свою реалізацію проект будівництва сучасного «Прозорого офісу».

Також у Бахмуті вдалося зберегти безкоштовне харчування для школярів 1-4-х класів і дітей пільгових категорій.

Триває термомодернізація навчальних закладів: завершені роботи по утепленню двох шкіл. Всього в місті вже 10 навчальних закладів пройшли термомодернізацію.

За рахунок коштів ДФРР та місцевого бюджету придбані дві мобільні амбулаторії з пересувним флюорографом. Це дозволить охопити більшу кількість населення профілактичними оглядами та надавати первинну медичну допомогу не тільки жителям Бахмута, а й обслуговувати населення ОТГ.

У цьому році планується реалізувати понад 50 проектів, спрямованих на поліпшення соціальної інфраструктури.

 

Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)