Завдяки перевиконанню бюджету Біла Церква Київської області реалізує соціальні та інфраструктурні проекти задля підвищення добробуту городян

Внесення змін до Бюджетного та Податкового кодексів України в частині децентралізації фінансів  дало можливість значно збільшити надходження до місцевих бюджетів і використати ці кошти на реалізацію соціальних та інфраструктурних проектів задля підвищення добробуту жителів, вирішити питання благоустрою, енергозбереження та енергоефективності.

В результаті  фінансової  децентралізації надходження до міського бюджету Білої Церкви значно зросли: за 8 місяців поточного року перевиконання дохідної частини склало 22,9 млн грн.

Додаткові 5 млн грн спрямовано на проекти з благоустрою  міста - поточний ремонт  доріг та проїздів, модернізація вуличного освітлення.

Основна сума перевиконання 16,7 млн грн надійшла до бюджету розвитку, за рахунок якого планується проведення капітального ремонту доріг, ліфтів у житлових будинках, оснащення житлового фонду засобами обліку споживання води та теплового обліку, реконструкції приміщень дошкільних та шкільних установ, встановлення нових світлофорних об’єктів та ін.

З метою забезпечення участі міста у регіональних програмах реконструкції і будівництва, що фінансуються за рахунок обласного бюджету, підготовлено проекти та виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт дорожнього покриття вулиць Лісова, Гризодубової, Симоненка, Сквирського шосе, реконструкції спортивних майданчиків у міських школах № 5 і 6, встановлення теплових лічильників в будинках во вул.Гончара,6 та Гайок,221. З міського бюджету буде забезпечено  співфінансування цих у обсязіі 10% їх вартості. Всі ці заходи направлені на підвищення комфорту проживання мешканців Білої Церкви.

 

Область: 
Київська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)