За рік існування Новоолександрівської ОТГ якість освіти відчутно зросла

Новоолександрівська об'єднана територіальна громада була створена 1 квітня 2016 року.

Менш ніж за рік, Новоолександрівська середня загальноосвітня школа відчула вагомі переваги та суттєві зміни, що стали можливими після об'єднання громад.

У школі з'явилось 2 лінгафонні кабінети, що стало останньою сходинкою до отримання школою статусу Спеціалізованої школи з вивчення англійської мови. Також, учні отримали 3 спеціалізовані кабінети хімії, біології, географії.

16 вересня 2016 року на території Новоолександрівської школи відбулося святкове відкриття ігрового дитячого майданчика. Тепер тут створено умови для активного відпочинку дітлахів молодших класів на перервах та в групі подовженого дня, полегшення адаптації першокласників до нового етапу їх життя. Цей майданчик був придбаний і встановлений за рахунок місцевого бюджету та підтримки депутатського корпусу. Всього у 2016 році було витрачено 3 млн грн на благоустрій школи з бюджету громади.

  

Звичайно усі: і вчителі, і учні, і їх батьки дуже раді змінам, які допомагають дітям громади отримувати якісну, сучасну освіту, яка не поступається рівнем початковій та середній освіті у великих містах.

У 2017 році в Новоолександрівській ОТГ заплановано будівництво сучасного дитячого садка на 80 місць.

  

Область: 
Дніпропетровська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)