Якісні зміни у житті Червоненської ОТГ на Житомирщині

13 закладів культури на 7 сіл, 6 садочків, 3 школи та центр дозвілля, Червоненський парк, капітально відремонтовані дороги, поява вуличного освітлення, Дитячий омбудсмен та місцеві ініціативи, закріплені у Статуті громади, маєток Терещенка та близько 6 тисяч щасливих мешканців громади – знайомтеся: Червоненська селищна ОТГ на Житомирщині.

Червоненська селищна об’єднана територіальна громада з адміністративним центром у селищі Червоне була утворена у 2015 році у числі перших в області. До її складу увійшли 7 населених пунктів 6 місцевих рад. Об’єднання громад дозволило збільшити власні доходи бюджету ОТГ. Які зміни відбулися у громаді в минулому році – із презентаці на сайті Червоненської селищної ОТГ.

Капітальний ремонт доріг
Протягом 2016 року було реалізовано 5 проектів з капітального ремонту доріг за рахунок субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, 2 проекти в смт. Червоне – за рахунок власних коштів місцевого бюджету та 1 проект в с. Великі Мошківці – спільними зусиллями Червоненської селищної ради та місцевих інвесторів. За власні кошти селищна рада відремонтувала дороги на двох вулицях в смт. Червоне , які з моменту забудови, а це близько 50 років тому, мали ґрунтове покриття.

  

Реконструкція вуличного освітлення
У 2016 році Червоненська територіальна громада реалізувала проекти по освітленню на загальну суму 532523 грн. за рахунок субвенції на формування інфраструктури, а саме: реконструкція вуличного освітлення з встановленням освітлювальних приладів. Управління включення світильників передбачається за допомогою реле управління навантаження, яке вбудоване до електронного лічильника та добово–недільного таймеру.

Придбання спецтехніки
У результаті відкритих торгів громада придбала екскаватор-навантажувач БАМ-2014 на базі МТЗ 82.1 та навісне обладнання: відвал жорсткий, відвал для снігу та грейфер. Крім цього, Мінрегіон погодив проектну заявку «Придбання причепа до трактора для комунального підприємства Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади Житомирської області» в сумі 133 000,00 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 106 671,00 грн. та за рахунок коштів місцевого бюджету – 26 329,00 грн.

Реалізовано проекти за рахунок субвенції соціально-економічного розвитку
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №395 від 24 червня 2016 року «Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» в поточному році громада отримала додатковий трансфер у вигляді субвенції в розмірі 300 тис. грн. За ці кошти було проведено капітальний ремонт даху ДНЗ «Сонечко» в с. Глинівці, часткову заміну вікон в Крилівській ЗОШ І-ІІ ст., придбання спортивного інвентарю (тренажерів) та баяна для Червоненського центру дозвілля.

Область: 
Житомирська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)