Вінниця частково компенсує оплату приватних садків

У Вінниці депутати вирішили запровадити муніципально-приватне партнерство – батькам частково компенсуватимуться кошти на приватні дитсадки.
Витрати на утримання дитини в приватному садочку отримуватимуть ті батьки, діти яких стоять у муніципальній електронній черзі. Сума відшкодування складатиме різницю між вартістю послуг комунального закладу та приватного.
Дитячі садочки, які беруть участь у реалізації проекту, визначаються на конкурсній основі. Утримання дітей в таких закладах частково компенсуються з бюджету за принципом «гроші йдуть за дитиною». За розрахунок береться середня вартість утримання дітей в комунальних закладах - розмір плати за садочок не повинен перевищувати встановлені нормативи.
До приватного дитсадка висувається ряд умов. Зокрема, заклад повинен мати ліцензію на право провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти. Він має бути забезпеченим педагогічними кадрами, матеріально-технічною базою, працювати відповідно до програм розвитку дітей, що відповідають вимогам Базового компонента дошкільної освіти.
В рамках пілотного проекту муніципально-приватного партнерства в дошкіллі першим розпочав роботу садок інноваційного спрямування «Мадагаскар». Заклад вже відвідують 74 дитини.
 
Область: 
Вінницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)