В Опішнянській громаді створено нове комунальне агропідприємство

Депутати Опішнянської селищної ради ухвалили рішення щодо створення нового комунального підприємства “Опішня-Агро”. Реалізувати проєкт планується найближчим часом.
Працівники займатимуться розвитком сільського господарства. Планується вирощувати сільськогосподарські культури у межах Опішнянської громади та розвивати городництво — вирощувати в теплицях овочі, ягоди та фрукти.
Зараз йде робота над наповненням матеріальної бази підприємства. Вже для початку роботи придбано спеціальні сівалки, які будуть використовувати для польових робіт.
 
«Один зі шляхів подальшого розвитку громади – у діяльності комунального підприємства «Опішня-Агро», яке буде вести сільське господарство, теплиці та вирощуватиме аграрну продукцію. Максимально будемо займатися тими видами робіт, де потрібна ручна праця. Що це дасть для громади? По-перше, створення додаткових робочих місць. Таким чином, молодь буде впевнена, що залишившись у громаді, матиме за що жити, а не шукатиме кращої долі за межами країни. По-друге, будемо вирощувати у теплицях продукцію для внутрішнього споживання, для шкіл, садочків та реалізації її під власним брендом. По-третє, за рахунок обробітку землі, зможемо забезпечувати діяльність підприємства та наповнювати бюджет», — розповів селищний голова Микола Різник.
Область: 
Рівненська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)