В Іллінівській ОТГ створять Центр культури і безпеки (+відео)

 

У новоствореній Іллінівській територіальній громаді нині мають 10 різноманітних проектів. Вони стосуються ремонту доріг, встановлення опор вуличного освітлення і проведення водогонів. Так, поряд з адміністративною будівлею Іллінівської сільської ради планують звести амбулаторію і бібліотеку.

Культурним центром Іллінівської громади стане село Олександро-Калинове, яке є географічним центром Іллінівської громади і має досвід проведення масштабних культурних заходів.

Маємо досвід, готові ним ділитися з іншими селами нашої громади. Хоча нам потрібен ремонт, будівля сільського Центру культури у жахливому стані: плитка на фасаді відпадає, опалення немає. Також хочемо облаштувати зону відпочинку біля центру, де традиційно проводимо влітку заходи, за будівлею буде спортивна зона, – розповіла Таїсія Піддубна, директор Олександро-Калинівського центру культури та дозвілля.

Попередньо відомо, що на створення культурного центру і ремонт будівлі буде виділено 15 мільйонів гривень з обласного і державного бюджетів.

Дивитися більше у сюжеті ТК "ДоТебе":

Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)