У Вовковинецькій ОТГ на Хмельниччині запрацювала амбулаторія сімейної медицини

Нова амбулаторія - це двоповерхова будівля із сучасним ремонтом та медичним обладнанням. Раніше тут було приміщення колишньої початкової школи.

Штат амбулаторії складається з 10 працівників, вона обслуговуватиме 5398 жителів.
В амбулаторії обладнано три кабінети лікаря, маніпуляційний кабінет, денний стаціонар, кабінет щеплень, фізіотерапевтичний кабінет, лабораторію, кабінет лікувальної фізкультури.
Також у будівлі знаходитиметься відділення екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, аптека та стоматологічний кабінет.

Як зазначає консультант проекту ПУЛЬС Хмельницькому РВ АМУ Дмитро Василенко, будівництво та реконструкція амбулаторій зараз активно триває по всій області. Наближення медичних послуг до населення та покращення їх якості - надзвичайно важливий фактор для розвитку громад. Вже у цьому році планується завершення зведення 27 нових амбулаторій на Хмельниччині, і ще частина приміщень будуть капітально відремонтовані та переобладнані під амбулаторії на 1 чи двох лікарів із наданням базових медичних послуг первинної ланки. Це дасть змогу покращити рівень здоров'я населення завдяки доступу до медичних послуг, - наголосив експерт.

 

Область: 
Хмельницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)