У Вінниці підписано меморандум щодо енергозабезпечення індустріального парку

Вінницька міська рада підписала тристоронній меморандум між КП "Вінницький муніципальний центр інновацій" та ТОВ "ВІННИЦЯЕНЕРГО" (групи компаній KNESS) щодо енергозабезпечення Вінницького індустріального парку. Згідно з документом компанія ТОВ "ВІННИЦЯЕНЕРГО" безкоштовно під’єднуватиме учасників  індустріального парку до мереж електропостачання та надаватиме послуги з розподілу електричної енергії.
У рамках проєкту група компаній KNESS планує інвестувати у будівництво системи енергетичної інфраструктури близько 250 млн грн, очікуваний термін реалізації – від 18 місяців.
Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що це знакова подія для економіки міста та подальшого розвитку територіальної громади. Також він зазначив, що постійна робота над покращенням інвестиційної привабливості та умов для ведення бізнесу підвищує конкуретноздатність громади. 
"Важливо, що підприємства Вінницького індустріального парку платитимуть лише за спожиту електроенергію, а під'єднання буде безкоштовним. Для бізнесу це дуже вагомий аргумент. Адже складне і затратне підключення – виклик для потенційних інвесторів в Україні. А наша мета полягає якраз у створенні сприятливого клімату для бізнесу. Тому що це нові виробництва, нові робочі місця, надходження до бюджету громади. Саме для цього ми створили у Вінниці індустріальний парк як майданчик для комфортного та легкого ведення бізнесу і продовжуємо його розбудовувати", - наголосив міський голова Сергій Моргунов.
 
Область: 
Вінницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)