У Вінниці колишній МРЕВ перетворили на сучасний сервісний центр МВС

 

У грудні 2016 року у Вінниці колишній МРЕВ перетворився на новий сучасний сервісний центр МВС, що забезпечений усіма видами необхідного зв’язку. Співробітники центру надають громадянам зручно та якісно послуги з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів, видачі та заміни посвідчень водія та інші послуги сервісних центрів МВС. Працює він за принципом "прозорого офісу", тобто щоб отримати послугу, потрібно стати в електронну чергу. За день центр може провести до 120 операцій з клієнтами.

Заміна посвідчення водія за часом займає до 30 хвилин, а реєстрація авто від 2 до 3 годин. Все залежить від транспортного засобу, адже для нового автомобіля не потрібен техогляд, відповідно, буде витрачено менше часу на підготовку документів. До речі, відвідувачем вінницького сервісного центру може стати будь-хто, не зважаючи на місце прописки чи реєстрації авто. По завершенню отримання послуг, можна залишити відгук про роботу центру за допомогою спеціального планшету. Також у центрі працює екзаменаційний клас для складання іспитів на право керування транспортними засобами.

«Для нас важливо, аби громадяни в усіх областях отримували якісний сервіс. Вінниця – наша наступна зупинка, де відкривається сьомий новий сервісний центр МВC в Україні. У центрі працюють відеокамери спостереження, що дозволяє переглянути завантаженість центру у режимі реального часу на сайті hsc.gov.ua. Центр оснащений електронною чергою, а кожен охочий може залишити свою оцінку якості надання послуг за допомогою спеціального планшету. Це дозволяє нам моніторити якість надання послуг. Ми також попіклувалися про відвідучвачів із маленькими дітьми — у центрі працює затишний дитячий куточок», — коментує заступник директора Головного сервісного центру МВС С.Гончаров.

Серед основних переваг нового сервісного центру МВС – сучасні технології, система прозорих кабінетів та спеціально підготовлений клієнтоорієнтований персонал.

«Наше головне завдання – зробити так, аби ви довіряли нам, отримуючи державний сервіс. Громадян одночасно обслуговуватиме 10 адміністраторів, серед яких 8 –  це нові працівники, що закінчили програму стажування та успішно склали конкурс. У центрі також працює інформаційний кіоск, де можна знайти всю інформацію про наші послуги, алгоритми їх отримання, вартість та необхідні контакти», – розповідає керівник Регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області О.Князюк.

До кінця року сервісні центри МВС нового зразка з’являться також у Харківській, Запорізькій, Донецькій та Чернігівській областях.

  

  

  

 

Область: 
Вінницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)