У Василівці завершено ще один проект з освітлення вулиць

Вже 46 вулиць та провулків Василівки мають вуличне освітлення. І лише за 2016-2018 роки на 28 з них, реконструйовано понад 18 км повітряних ліній освітлення. При чому міська рада намагається освітлювати вулиці поступово у різних частинах міста, з урахуванням багатьох вагомих факторів - кількість мешканців, що ними користуються, першочерговість, пріоритетність та втілювати комплексні проекти з освітлення - як вулиці, так і частини прилеглих провулків.
На сьогодні в Василівці  бульвар Центральний, Центральна площа, мкрн. 40 років Перемоги, вулиці Соборна, Миру, Каховська, Софіївська, Шевченка, Щаслива, Сергія Морозова, Берегова, Приморська, Лікарняна, Дружби, Весняна, Привокзальна, Довженка, Державна, Чарівна, Молодіжна, Московська, Першотравнева, Театральна, Незалежності, Невського, Дніпровська, Горького, Ватутіна, провулки Гагаріна, Осінній, Механічний, М.Коцюбинського, Виконкомівській, Єсеніна Толстого та інші вже мають вуличне освітлення.
Днями міська рада завершила реалізацію ще одного великого комплексного проекту з реконструкції вуличного освітлення загальною протяжністю - 1007 м, який охоплює вулиці Василькову, Українську, Зарічну та Симферопільску. Ця повітряна лінія збудована з використанням сучасного енергоефективного та енергоощадного світлодіодного обладнання. Автоматичне регулювання роботи 24 встановлених світлодіодних ліхтарів забезпечується спеціальним датчиком (сутінковим реле) і таймером.
Як і для більшості інших подібних об’єктів в місті, кошти на реалізацію цього проекта були виділені з Державного бюджету України в рамках Програми соціально-економічного розвитку завдяки підтримці Народного депутата України Володимира Бандурова.

Область: 
Запорізька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)