У Тетіївській ОТГ запроваджується медичне страхування для працюючого населення

Про це в коментарі "Укрінформу" розповів голова Тетїївської ОТГ Руслан Майструк, передає інформаційний портал "Моя Київщина".
"Цього року ми започаткували страхову медицину, з 1 квітня вона увійде в дію. Ми страхуємо всіх працівників, які працюють у громаді. У кожної людини буде своя пластикова картка, договір, де буде вказано, які послуги вона може отримати за цим страховим полісом. За допомогою карти можна зчитати всю цю інформацію", - зазначив Майструк.
Він уточнив, що у страховий пакет входитиме амбулаторне лікування, ліки, операції, утім, з певними обмеженнями.
За його словами, працівник зможе звернутися в будь-яку лікарню – система працює так, щоб медзакладу було вигідно мати таких пацієнтів, а страхову компанію обиратимуть на тендері.
"Страхова компанія буде визначатися на тендері, бо суми там достатньо великі, в громаді працює більше 1000 людей, і ми хочемо їх застрахувати. Ми розглядаємо кілька варіантів: за однією страховкою це може бути 10, 15, 20 тисяч грн, за іншою 6-8 тисяч грн. Страхові внески буде сплачувати громада за тих, хто є працівниками громади. Кошти на це закладені в бюджеті – 2 млн грн", - сказав голова ОТГ.
Він додав, що надалі в ОТГ планують домовитися з аграрними підприємствами, які працюють на території громади, про страхування їхніх працівників.
Область: 
Київська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)