У Сумській громаді створено міський центр дитячої хірургії, ортопедії та травматології

У Сумах на базі КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» запрацював міський центр дитячої хірургії, ортопедії та травматології. Заклад розрахований на 20 ліжок, з них 10 – дитячих хірургічних та 10 – дитячих ортопедичних\травматологічних. Тут, зокрема, є три операційні, післяопераційні та звичайні палати: всі – підвищеної комфортності, з ліжками з електронним регулюванням. Також є їдальня, буфет і допоміжні приміщення. Є палата для пацієнтів із інвалідністю. Хворих до відділення доправлятимуть сучасним ліфтом.
Проєкт реалізовано за кошти ДФРР та місцевого бюджету.  Окрім проведення ремонтних робіт, відділення забезпечено медичним обладнанням, меблями та інвентарем.
Торік на створення міського центру дитячої хірургії, ортопедії та травматології з місцевого бюджету було спрямовано 16,5 млн грн, з державного – 7,4 млн грн. У нинішньому році з бюджету громади на закупівлю обладнання виділено ще 13,9 млн грн.
Під час відкриття Сумський міський голова Олександр Лисенко наголосив на тому, що покращення надання медичної допомоги дітям, починаючи від вагітності жінки, залишатиметься для міської влади одним із головних завдань, як і розвиток медицини загалом.
 
 
Область: 
Сумська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)