У Степанківській громаді оновлено шкільний харчоблок

У Хацьківській ЗОШ І-ІІІ  ступенів Степанківської громади запрацювала капітально відремонтована шкільна їдальня. На цю подію з нетерпінням чекали батьки, учні та колектив закладу освіти.
В рамках капітального ремонту замінено водопровідну, каналізаційну систему та обладання для опалення приміщень; встановлено системи сповіщення, пожежогасіння та вентиляції; проведено заміну вікон, дверей та підлоги; зроблено роботи з енергозбереження, утеплення фасаду та горища; проведено роботи з облаштування зовнішньої водостічної системи, внутрішнього опорядження стін та стелі, перепланування приміщення та інші будівельно-монтажні роботи.
Також для харчоблоку їдальні було закуплено нове сучасне технологічне  обладнання: електричну плиту з духовою шафою, протирально-різальну машину, пароконвектомат, хліборізку, витяжний зонт, електром’ясорубку, блендер, побутовий холодильник,  тістоміс, морозильну камеру. В обідню залу їдальні закуплені нові сучасні меблі, які доповнюють художньо та раціонально оформлений інтер’єр.
Працівники закладу цілком забезпечені всіма необхідними засобами індивідуального захисту для дотримання санітарно протиепідемічних вимог щодо роботи в умовах карантину. Оновлення харчоблоку було здійснено за кошти місцевого бюджету.
Область: 
Черкаська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)