У Славутичі буде реалізовано проєкт з будівництва безбар'єрної архітектури

Славутич стане першим містом, у якому буде реалізовано пілотний проєкт з будівництва безбар'єрної архітектури.
Ініціатива першої леді України «Без бар’єрів» спрямована на створення рівних можливостей для всіх українців, зокрема розбудову універсального публічного простору, дружнього до маломобільних груп населення та сімей з дітьми. З метою реалізації такої ініціативи було підписано Меморандум про розвиток безбар’єрної архітектури. Першими документ підписали Міністерство розвитку громад та територій України, Київська обласна державна адміністрація та Славутицька міська рада.
 «Ми адаптуємо тротуари та пішохідні переходи для маломобільних громадян, розвиваємо мережу велодоріжок, впроваджуємо практики доступності в міських закладах та розробили програму перетворення Славутича на повністю безбар’єрне місто до 2024 року. Ми готові ділитись своїм досвідом та стати точкою опори з розробки та впровадження таких архітектурних рішень», – зазначив голова міста Славутич Юрій Фомічев.
У подальшому напрацювання та реалізовані у Славутичі успішні кейси планується використовувати для популяризації ідеї розвитку безбар’єрної архітектури на території всієї України. Проєкт відкритий для інших громад, які бажають долучитися до ініціативи.
 
Область: 
Київська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)