У Славутській громаді вперше реалізовуються проекти Молодіжного громадського бюджету

Славутська громада реалізовує проекти Молодіжного громадського бюджету, який впроваджено цього року вперше.
На базі Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ст., ліцей «Успіх» відбулася екоярмарка «Молодь за чисте місто» серед учнів 7-10 класів закладів освіти міста (115 учасників). Організовано захід в рамках реалізації проєктів Молодіжного бюджету громади.
Ініціатор – Молодіжна рада при Славутському міському голові, а автор ідеї – член Молодіжної ради Наталія Остапчук.
Основна мета проєкту – привернути увагу молоді до збереження екології, у тому числі заохотити до роздільного збору сміття.
Розпочався захід із вікторини та двох цікавих екологічних майстер-класів: виготовлення насіннєвих куль-бомб і будування будиночку для комах. 2 етап екоярмарку – це гра-квест, що поєднала в собі різного роду завдання, покликанні навчити молодь бережливому ставленню до природи, водних багатств, привернути увагу до важливості роздільного збору сміття.
Міський голова Василь Сидор зауважив, що такі молодіжні заходи є дуже важливими для громади, адже, на його переконання, якщо юні славутчани закликають інших сортувати сміття, берегти навколишнє середовище, то результат неодмінно буде. Важливо до таких акцій залучати якомога більше молоді.
Учасники екоярмарку отримали за свої успіхи солодкі подарунки та грошові сертифікати.
 
Область: 
Хмельницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)