У Славуті облаштовують індустріальний парк

Індустріальний парк площею 50 га у місті Славута є важливим стратегічним об'єктом, який створено з метою промислового розвитку громади. 
Задля підвищення інвестиційної привабливості парку наразі туди будується дорога та виділено землі під майбутню житлову забудову.
Як розповідає Славутський міський голова Василь Сидор, 50 га землі виділено для промислового виробництва й поза індустріальним парком. Міськрада формує наступні земельні ділянки з метою посвідчення права власності на них та включення їх в наступному до переліку земельних ділянок, право на які виборюватиметься на земельних торгах окремими лотами.
Ці землі відносяться до категорії промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Цільове призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
Крім того, території індустріального парку мають вигідне розташування - поруч знаходяться митниця, автошлях регіонального значення, залізничне сполучення. Також є можливість підключення до комунікацій.

 

Область: 
Хмельницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)