У селі Товстолуг Великогаївської ОТГ відкрито поліцейську станцію (+відео)

 

Головна ідея децентралізації - це максимальне наближення соціальних послуг до людей, переконані у Великогаївській громаді на Тернопільщині.

8 лютого тут урочисто відкрили поліцейську станцію, приймальню старости та фельдшерсько-акушерський пункт. Реалізація даного проекту стала можливою завдяки тісній співпраці громади, представників органів влади, місцевого самоврядування, поліції та фахівців у сфері охорони здоров’я. 

Відтепер жителі села та мешканці навколишніх сіл матимуть можливість будь-якої пори доби звернутися за допомогою не тільки до правоохоронців, а й до медиків та до керівника громади.

Повідомлення від громадян прийматимуть троє працівників поліції та оперативно реагуватимуть на звернення про скоєні злочини чи правопорушення. Адміністративні послуги надаватимуть староста й діловод, кваліфіковану медичну допомогу — сімейний лікар та медсестра.

Відремонтували приміщення поліцейської станції за кошти громади та державні субвенції. Кількість правопорушень на території сіл ОТГ суттєво зменшиться, переконані у громаді.

«Реконструкція даного приміщення, в якому зараз розташовуються поліцейська станція,  приймальня старости та ФАП, розпочалася торік у липні. Була розроблена проектно-кошторисна документація. У Міністерстві регіонального розвитку погодили ці висновки, відтак на капітальну реконструкцію будівлі за рахунок коштів субвенції з держбюджету було виділено 1 млн. 200 тис. гривень», - зазначає Олег Кохман, голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади, до складу якої входить село Товстолуг.

Проект зі створення поліцейських станцій на Тернопільщині триває і вже найближчим часом планується відкриття ще двох подібних правоохоронних установ в обласному центрі. Минулого року в області відкрили 16 поліцейських станцій та 5 місцевих пожежних частин.

Дивитися відео прес-служби Тернопільської ОДА:

Область: 
Тернопільська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)