У селі Карпилівка Клесівської ОТГ дбають про комфорт малюків у дитячому садочку (+відео)

 

Створити додаткові місця у дошкільних закладах – це було пріоритетне завдання для Клесівської громади. Восени до садочку «Дзвіночок» що у селі Карпилівка вже пішло 75 малюків, а це три групи. Раніше у садочку працювало лише дві групи, із загальною кількістю 55 діток. На облаштування нової групи громада виділила 80 тис. грн. У новому приміщенні зробили ремонт, встановили нові енергозберігаючі вікна, придбали нові меблі, встановили сантехніку, облаштували повноцінну спальню – розповідає староста села Карпилівка Ганна Карпець.

Найбільшою проблемою у садочку була стара та занедбана каналізація, тож на її ремонт звернули особливу увагу та виділили 54 тис.грн. Водночас замінили сантехніку – рукомийники та унітази. У інших двох групах також зробили косметичні ремонти. Всього на ремонтні роботи та покращення садочку громада витратила 148 тис.грн.

  

Надалі планують поновити усі меблі в садочку, аби діткам було комфортніше. Завідуюча дитсадку Алла Никончук розповідає – село розвивається, до садочку діток записують одразу після народження. Нині в черзі перебуває понад пів сотні дітей. Тож дошкільний заклад планують і надалі підтримувати та покращувати. Нині маленьких вихованців повсюди вітають улюблені герої казок та мультфільмів. Такий яскравий настрій своїм вихованцям створили вихователі своїми руками – розмалювавши усі стіни закладу.

Детальніше у сюжеті Офісу реформ при Рівненському РВ АМУ:

Область: 
Рівненська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)