У селі Бобрик Любашівської громади працює сучасний стоматологічний кабінет

Зберегти доступною для сільських жителів сто­матологічну допомогу, незважаючи на всі перипетії медичної реформи, – таке завдання поставило перед собою керівництво Любашів­ської громади.
Селищна рада після приєднан­ня Бобрицького старостинського округу капітально оновила сто­матологічний кабінет в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Бобрик Перший. Спочатку було зроблено ре­монт приміщен­ня. Від­ремонтований кабінет почав повністю відповідати існуючим вимогам і стандартам. На до­дачу до зробленого громада закупила нове сучасне медичне обладнання. Сьогодні жителі громади мають новий стоматологічний кабінет і можуть отримувати медичні послуги у своєму селі.
Кабінет ство­рено виключно коштом об’єднаної громади. “На капітальний ремонт цього кабінету ми витратили 134 тис. грн. Нове медичне обладнання обійшлося у суму 239,5 тис. грн. Але якими б зна­чними не були затрати, голо­вне, що наші люди у нових реаліях матимуть змогу лі­куватись, не виїжджаючи за межі свого села чи старостинського округу”, – розпо­вів голова Любашівської се­лищної ради Геннадій Павлов.
Область: 
Одеська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)