У Нижньосірогозькій громаді відкрито Центр надання соціальних послуг

Сучасний Центр надання соціальних послуг відкрито у Нижньосірогозькій селищній громаді Генічеського району. За кошти місцевого бюджету та підтримки меценатів було придбано нові меблі, телевізор, швейну та пральну машини, масажний стіл, спортивний інвентар, велотренажери, обладнано робочі місця перукаря, медичної сестри, прачки, майстра з ремонту взуття, швачки, інструктора з трудової адаптації, організатора культурних заходів та адміністратора.
При Центрі створено три відділення, послугами яких щодня зможуть скористатися 40 осіб. Крім того, він надаватиме соціальні послуги самотнім жителям громади, які потребують сторонньої допомоги, а це понад 200 осіб. Тож під час відкриття центру всім його 22 соціальним працівникам вручено нові велосипеди, придбані коштом громади. 
Проєкт реалізовано виключно за кошти громади та спонсорів, що в черговий раз доводить ефективність реформи децентралізації. Адже об’єднавши свої зусилля та ресурси, громади мають спроможність постійно покращувати якість життя населення.
Область: 
Херсонська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)