У Новокаховській громаді триває будівництво Центру олімпійських видів спорту

Центр олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» – масштабний проект Херсонщини. 
Проектними рішеннями передбачається розміщення будівлі «Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка», який являє собою багатофункціональний спортивний комплекс з плавальним басейном, що відповідає всім сучасним вимогам до таких об’єктів та міжнародним стандартам, і експлуатується упродовж всього року.
Спорткомплекс може стати потужною базою для підготовки спортсменів з усіх регіонів України для участі в Олімпійських та Параолімпійських іграх, Чемпіонатах  і Кубках світу та Європи, інших змаганнях міжнародного та національного рівня з водних видів спорту відповідно до вимог Міжнародної федерації плавання.
"Це буде не просто басейн, як вважає дехто, а цілий комплекс, розрахований на 22 види спорту. Там буде база рівня світу, Європи,країни. Завдяки центру ми створимо нові робочі місця, а сам він даватиме 9 млн грн податків на рік. Це потужний інвестиційний проєкт", — розповів голова громади Володимир Коваленко.
Кошторисна вартість будівництва центру «Н2О Нова Каховка» складає 434,7 мільйонів гривень. На розробку проєктно-кошторисної документації витратили біля 4 млн. грн. з міського та обласного бюджетів. Проєктна тривалість будівництва становить 3 роки.
 
Область: 
Херсонська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)