У Нікополі відкрито сучасну дитячу лікарню

Нікопольська громада протягом чотирьох років проводила реконструкцію міської дитячої лікарні. Було утеплено та пофарбовано фасад, відремонтовано кожен поверх приміщення, на вході до будівлі зроблено пандус, оснащений системою відтавання льоду з автоматичним таймером. Такі ж системи встановлено на даху і в жолобах для водовідведення.
На першому поверсі розміщено поліклінічне відділення, лабораторія та центральне стерилізаційне відділення. Тут прийматимуть вузькопрофільні спеціалісти та будуть проводитися планові оперативні втручання. Кабінети було обладнано найсучаснішим медичним обладнанням. На третьому поверсі було оснащено адміністративні кабінети, на другому  - розмістилося стаціонарне педіатричне відділення, яке розраховано на 30 ліжок, та палата інтенсивної терапії на два ліжка. Також тут обладнано ігрові приміщення, де діти зможуть цікаво провести час. На всіх трьох поверхах і на сходах встановлені відбійники з функцією перил з антибактеріальним покриттям. Встановлені бактерицидні рециркулятори закритого типу для очищення повітря та захисту від бактерій і вірусів. Для зручності маломобільних груп населення в будівлі дитячої лікарні функціонуватиме ліфт.
На задньому подвір'ї облаштовано дитячий ігровий майданчик з гумовим покриттям для безпеки дітей. Також в окремо розташованій будівлі буде встановлено новий рентген апарат. 
Сучасне медичне обладнання та нові меблі на суму 16 млн грн було придбано за кошти місцевого бюджету.
Область: 
Дніпропетровська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)